SMACZNE I ZDROWE POSIŁKI

familia mini logo

Smaczne i zdrowe posiłki w Centrum Opieki Familia Łódź

Wiemy, jak ważną pozycję w życiu naszych Mieszkańców zajmują posiłki i odpowiednio dobrana dieta, która nie tylko spełnia ich kulinarne wymagania, ale też jest zgodna z ich stanem zdrowia i zasadami dietetyki wieku starczego. Długo szukaliśmy firmy kateringowej, która połączy zdrową i smaczną kuchnię z ciekawymi przepisami dla osób w podeszłym wieku. Obiady gotuje dla nas firma kateringowa MAC KEY Centrum Kateringowe, która posiada wszystkie wymagane prawem zezwolenia w zakresie standardów i bezpieczeństwa żywienia zbiorowego a chwalona jest za wrażenia smakowe przez naszych Mieszkańców.

Za zgodą Sanepidu łódzkiego od lipca 2013 dostaliśmy wpis do rejestru placówek żywienia zbiorowego i zgodę na samodzielne przygotowywanie śniadań i kolacji w naszej placówce.

Naszym Podopiecznym zapewniamy 5 posiłków dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) z uwzględnieniem diety zleconej przez lekarza. Pomiędzy posiłkami zapewniamy dostęp do drobnych przekąsek i napojów. Pacjenci mają możliwość spożywania posiłków w swoich pokojach lub na jadalni.

Mając na uwadze podeszły wiek naszych Mieszkańców i pewne nawyki żywieniowe, dajemy możliwość naszym Podopiecznym zgłaszania propozycji do jadłospisu.