O NAS

motyw przewodniPrywatny dom opieki Familia Łódź

 DZIAŁAMY NA PODSTAWIE DECYZJI Z DNIA 31 SIERPNIA 2011 WYDANEJ PRZEZ WOJEWODĘ ŁÓDZKIEGO NR PS-III. 9423.11.2011

Centrum Opieki FAMILIA to prywatny dom opieki w Łodzi, który decyzją Wojewody łódzkiego nr PS-III. 9423.11.2011 z dnia 31 sierpnia 2011 roku otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności. Fakt ten potwierdza wysoki standard naszej placówki, a przede wszystkim gwarantuje, że działamy legalnie z uwzględnieniem wszystkich norm w zakresie przepisów dotyczących sprawowania całodobowej opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi, co gwarantuje Waszym Bliskim pełne bezpieczeństwo.

Centrum Opieki FAMILIA to kameralny prywatny dom seniora w Łodzi zapewniający całodobową profesjonalną opiekę, pomoc i bezpieczeństwo dla 40 osób, które z racji stanu zdrowia lub wieku nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w warunkach domowych. Naszym głównym celem jest stworzenie kameralnej, rodzinnej atmosfery w komfortowych warunkach gdzie każdy Podopieczny jest traktowany indywidualnie, z należytym szacunkiem i zrozumieniem a życzliwy, wykwalifikowany personel czuwa nad rozpoznaniem i zaspokojeniem Jego potrzeb.

Nasz dom opieki mieści się w centrum Łodzi, w jej zabytkowej części „Księży Młyn”. Nasza lokalizacja umożliwia łatwy dojazd z każdej części miasta dla odwiedzających a w razie konieczności sąsiedztwo szpitala im. Jonschera umożliwia szybki dostęp do pomocy służb medycznych.

Mając na uwadze schorzenia, z jakimi borykają się nasi Podopieczni, współpracujemy ze specjalistami z zakresu psychiatrii, neurologii i chirurgii. Dla naszych Pacjentów organizujemy konsultacje z lekarzem w naszym ośrodku, a w sytuacji gdy nie jest to możliwe pomagamy w przewiezieniu Pacjenta to specjalistycznej poradni.

W trosce o najwyższe standardy obsługi i pełny profesjonalizm nasz dom opieki od trzech lat współpracuje z firmą DASMED Transport Medyczny, która na preferencyjnych warunkach finansowych świadczy usługi transportu dla naszych pacjentów. Współpraca z firmą DASMED umożliwia naszym podopiecznym transport karetką w wyznaczone miejsce w towarzystwie ratowników medycznych, którzy dbają o Ich zdrowie, komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Wiemy jak trudna jest dla Państwa decyzja o umieszczeniu swoich bliskich w domu opieki, rozumiemy lęki i obawy jakie temu towarzyszą, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę, doceniamy wszelkie sugestie z Państwa strony i codziennie staramy się budować nasz dom z sercem w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.