O NAS

motyw przewodniPrywatny dom opieki Familia Łódź

Centrum Opieki FAMILIA to prywatny dom opieki w Łodzi, który decyzją Wojewody łódzkiego nr PS-III. 9423.11.2011 z dnia 31 sierpnia 2011 roku otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności i przez siedem lat funkcjonował w Łodzi na ul. Przędzalnianej 66.

Przez cały czas działania domu seniora w Łodzi Centrum Opieki Familia mieliśmy na uwadze komfort, bezpieczeństwo i wysoki standard świadczonych usług. Zawsze z uwagą słuchaliśmy sugestii i uwag naszych Podopiecznych i Ich Rodzin. Położenie w centrum miasta, które przez wiele lat traktowaliśmy jako atut, miało w ocenie naszych Klientów wiele wad: nie gwarantowało naszym Podopiecznym spokoju, ciszy i dostępu do spacerów na świeżym powietrzu. Dlatego od kwietnia 2018 dom opieki Familia zmienił siedzibę z ul. Przędzalnianej na ul. Drużynową 4.

Obecnie prywatny dom opieki Centrum Opieki Familia znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w Łodzi na Złotnie naprzeciwko Domu Małego Dziecka przy ul. Drużynowej. Obecna lokalizacja, z dala od ruchliwych, głośnych ulic gwarantuje naszym Podopiecznym ciszę i spokój, którego tak bardzo potrzebują. Duży ogród daje możliwość spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni.

Centrum Opieki FAMILIA to kameralny prywatny dom seniora w Łodzi zapewniający całodobową profesjonalną opiekę, pomoc i bezpieczeństwo dla 30 osób, które z racji stanu zdrowia lub wieku nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w warunkach domowych. Naszym głównym celem jest stworzenie kameralnej, rodzinnej atmosfery w komfortowych warunkach gdzie każdy Podopieczny jest traktowany indywidualnie, z należytym szacunkiem i zrozumieniem a życzliwy, wykwalifikowany personel czuwa nad rozpoznaniem i zaspokojeniem Jego potrzeb.

Mając na uwadze schorzenia, z jakimi borykają się nasi Podopieczni, współpracujemy ze specjalistami z zakresu psychiatrii, neurologii i chirurgii. Dla naszych Pacjentów organizujemy konsultacje z lekarzem w naszym ośrodku, a w sytuacji gdy nie jest to możliwe pomagamy w przewiezieniu Pacjenta to specjalistycznej poradni.

W trosce o najwyższe standardy obsługi i pełny profesjonalizm nasz dom opieki od 2012 roku współpracuje z firmą DASMED Transport Medyczny, która na preferencyjnych warunkach finansowych świadczy usługi transportu dla naszych pacjentów. Współpraca z firmą DASMED umożliwia naszym podopiecznym transport karetką w wyznaczone miejsce w towarzystwie ratowników medycznych, którzy dbają o Ich zdrowie, komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Wiemy jak trudna jest dla Państwa decyzja o umieszczeniu swoich bliskich w domu opieki, rozumiemy lęki i obawy jakie temu towarzyszą, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę, doceniamy wszelkie sugestie z Państwa strony i codziennie staramy się budować nasz dom z sercem w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.